KONST / Litografier / Färglitografi 15143264
nr 1514 3264
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
2 st, Signerad, 360-upplaga. Färglitografi, bildmått: 32x32 cm, yttermått inklusive ram: 50x47 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:18:42
9/1 18:16:15